Wednesday, 14 January 2009

Moja piosenka

Zostałam zaproszona do zabawy/pytania przez Age z Oazy.

Zasady sa takie:
1. Zastanów się, w rytm jakiej piosenki poszedłbyś/poszłabyś na koniec świata, tam gdzie nogi poniosą, lub zabrał(a)byś na bezludną wyspę?
2. Umieść link do tej piosenki na blogu (np. za pomocą YouTube, Wrzuta, Google.video itp.)
3. Napisz, jakie wspomnienia i skojarzenia wywołuje u Ciebie ten utwór.
4. Zaproś 2-5 osób, znajomych bloggerów, do tej zabawy i powiadom ich w komentarzu na ich blogu... Miłego słuchania i wspominania...

Hmmm, jest wiele piosenek ktore lubie, ale skoro te informacje mozna znalezc w moim profilu, a tu chodzi o jedna piosenke, wiec zdecyduje sie na "High Hopes" Pink Floyd. Mam z ta piosenka mile skojarzenia zwiazane z nastoletnimi, beztroskimi latami... Z cudownymi ludzmi z ktorymi wtedy sie przyjaznilam, niestety nasze drogi sie rozeszly - ale piosenka pozostala i wciaz mam do niej mily sentyment:) i na pewno zabralabym ja na bezludna wyspe;).

Zapraszam do jej posluchania (i obejrzenia) tutaj.

A teraz z kolei do zabawy chcialabym zaprosic:
Sylwie, Ite, Falle, tajemnicza emigrantke z Artdeco i Olle.

3 comments:

Fallla0 said...

Leno)) Bardz dziekuję za miłe słowa i za zaproszenie do zabawy)))))))!! Jutro udam sie na szybszy net)) posłucham Twojej i zadam moją)) dziękuję buziak asia)

artdeco said...

sliczne dzieki, ale zadalas mi niezly orzech do zgryzienia, mam problem z wyborem tej jednej, ale oczywiscie sprobuje. Pozdrawiam goraco :)

Ita said...

Lubię Pink Floyd i z przyjemnością ich wysłuchałam .
Dziękuję za zaproszenie do zabawy .
Pozdrawiam.